Apc by Schneider Electric Ortadoğu Bölgesinde

By | 7 Mayıs 2010

Entegre kritik güç ve soğutma hizmetlerinde global bir lider olan APC by Schneider Electric, gelişen BT trendlerini belirleyerek, Ortadoğu bölgesindeki şebekelerin kritik fiziksel altyapı ihtiyaçlarına (NCPI) etkin cevaplar verebilmek için somut çözümler sunuyor.

APC by Schneider Electric, işletmelerin durmasının mümkün olmadığı ve iş yapılmayan sürenin oldukça maliyetli olduğu günümüz dünyasında,  Ortadoğu’da yaygın sorunlar olan çalışmama süresi, veri kaybı, donanım hasarı, güç sorunları ve sıcaklığın temel nedenlerine karşı koruma sağlıyor.

APC by Schneider Electric'in Ortadoğu ve Türkiye Bölgesi Başkan Yardımcısı Christian BertrandKonu ile ilgili açıklama yapan APC by Schneider Electric’in Ortadoğu ve Türkiye Bölgesi Başkan Yardımcısı Christian Bertrand, “Şebekelerin kritik fiziksel altyapı (NCPI) çözümlerinde global bir lider olan APC by Schneider Electric, sektördeki kalite, yenilik ve destek standartlarını yeniden belirledi. Hem konut hem de kurumsal ortamlar için tasarlanmış olan kapsamlı çözümlerimiz, tüm boyutlardaki hassas elektronik, ağ, haberleşme ve endüstriyel ekipmanların yönetilebilirliğini, kullanılabilirliğini ve performansını geliştiriyor” dedi.
APC by Schneider Electric’in yeni Infrastruxure Yönetim Yazılımı portföyü şirketlerin enerji ve maliyet verimliliklerini artırıyor…

APC by Schneider Electric’in yeni InfraStruxure Yönetim Yazılımı portföyü, şirketlerin enerji ve maliyet verimliliklerini arttırmalarına yardımcı olurken, kısa ve uzun vadeli planlamayı, tahminler oluşturmayı ve bütçe belirlemeyi destekliyor. Bu yeni portföy sayesinde, veri merkezi ve BT yöneticileri, veri merkezinin fiziksel altyapısının hizmet kalitesi, enerjinin uçtan uca kullanılması ve bunlara ilişkin maliyetler hakkında kapsamlı bir bakış açısına sahip olabiliyorlar. Tedarikçilerden bağımsız çalışan yazılımlar, kritik BT destek sistemlerinde sektörün ilk ve en geniş kapsamlı entegrasyonunu sağlıyor.

APC by Schneider Electric’in Ortadoğu ve Türkiye Bölgesi Başkan Yardımcısı Christian Bertrand sözlerine şöyle devam etti: “İşletmeler kuruluşlarının her bölümünde her zaman akıllıca kararlar vermeye çalışıyor. Veri merkezlerinin yapacağı şey de bu olmalı. Karmaşık BT fiziksel altyapılarının kapsamlı bir görünümünü ve analizini gerçekleştirmek, müşterilerimiz için daha fazla verimlilik ve tamamen yeni bir iş anlayışı anlamına geliyor.”

Yeni APC InfraStruxure Yönetim Yazılımı portföyü güç, soğutma, güvenlik ve çevrenin geleneksel yöntemlerle izlenmesi ve kontrolünün ötesine geçerek, veri merkezlerine, tahminli simülasyon ve kademeli kapasite, ekipman yaşı ve durumu, güncel ve geçmişe dönük güç kullanımı etkinliği (PUE) ile enerji kullanımı ve maliyetleri gibi bir şirketi işletmek için gereken tüm bilgileri sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir