Sunrise Solartech Türkiye’de

By | 15 Şubat 2010

Norm Enerji Sistemleri, ileri teknoloji solar panel üreticisi Sunrise Solartech’in Türkiye temsilcisi oldu. Norm Enerji Sistemleri Genel Müdür İbrahim Erkan Yenen, yıllık üretim kapasitesi 200MW üzerinde olan Sunrise’ın kristal silikon ve thin film solar panel modülleri, solar sistemler ve PV alanlarında araştırma, üretim, satış ve satış sonrası hizmetler konusunda küresel ölçekte uzman bir firma olduğunu söyledi.  

Ana ürünleri 2W’den 300W’ye kadar mono ve kristal solar modüller, solar ışıklar, solar enerji ekipmanları, şebeke harici ve dahili solar güç üretim sistemleri olan Sunrise Almanya, İspanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Belçika, Kore, Çin ve Amerika’daki birçok sistem kurucu ve dağıtımcısına ürün temin ediyor.

30’u aşkın deneyimli mühendisin çalıştığı Ar-Ge departmanında teknoloji geliştirme çalışmaları yapan Sunrise, küresel birçok yatırım kurumu ile partnerlik yapıyor. Norm Enerji Genel Müdür İbrahim Erkan Yenen, Sunrise’ın güneş enerjisi sektöründe ekonomik çözümler sunan, hızla gelişen ve büyüyen bir firma olduğunu kaydetti. Norm Enerji olarak güneş enerjisi alanında saha geliştirme, projelendirme, lisans başvuru dosyası hazırlama, ürün temini, montaj, devreye alma, işletme ve bakım dahil A’dan Z’ye her türlü bilgi ve hizmeti verdiklerini belirten Yenen, Sunrise’ın alandaki güçlerine güç katacağını söyledi.

Kaliteli ve ekonomik çözümler
Yenen, Sunrise ürünlerindeki teknik üstünlükleri ise şöyle sıraladı: Eksik birleştirme ve üst üste birleştirme sorunlarını ortadan kaldıran ileri düzey birleştirme teknolojisi, kurşunsuz kaynak şerit kullanımı, yüzde 80’in üzerinde EVA çapraz bağlanma oranı, yüksek yoğunlukta içi boş ve kalınlaştırılmış alüminyum çerçeve, modülün donmasını önleyen drenaj delikli çerçeve, TUV onaylı buat ve bağlantı kablosu. İbrahim Erkan Yenen, uluslararası tüm kalite sertifikalarına ve fabrika test raporlarına sahip olan Sunrise’ın ürünlerini, garantili ve ekonomik olarak piyasaya sunacaklarını kaydetti.

Sunrise ürünler, ilk defa 11-14 Mart 2010 tarihleri arasında Güneş Enerjisi&Teknolojileri fuarında Türk tüketicisi ile buluşacak.

Almanya’da bir Fitness (Spor) Salonuna yerleştirilen Sunrise Güneş Panelleri.

Ayrıntılı  bilgi için:
Tel: +90 212 444 0 941

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir